rozklad.mpk.com.pl
MPK Włocławek − Rozkłady jazdy
http://rozklad.mpk.com.pl/linia-15.html
Strona główna MPK Włocławek. Mapa / wyszukiwarka połączeń. Wybierz przystanek z listy, aby wyświetlić rozkład jazdy ». Zobacz przebieg linii na mapie. Ostrowska (pętla aut.). Leśna (ZSS) - Al.K.Wielkiego - Cmentarna - Okrzei (Al.Chopina) - Al.Chopina (Chmielna) - Pl.Wolności - Okrzei (PKO BP) - Kapitulna (U.Pracy) - Długa - Wiejska - Zbiegniewskiej (Wiejska) - Kapitulna (Jastrzębia) - Gajowa - Zgodna - Fredry (Kaliska). Okrzei (dworzec PKP PKS). Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe.
gryf.trasownik.net
Przewozy Autobusowe "Gryf" − Rozkłady jazdy
http://www.gryf.trasownik.net/linia-11.html
Wybierz przystanek z listy, aby wyświetlić rozkład jazdy ». Zobacz przebieg linii na mapie. Pobierz rozkład jazdy w formacie PDF. Kartuzy, Wzgórze Wolności. Przodkowo, Urząd Gminy. Kierunek: Kartuzy, Dworzec. Przodkowo, Urząd Gminy. Kartuzy, Wzgórze Wolności. Rozkład jazdy ważny od: 01.03.2016. 2017 Przewozy Autobusowe "Gryf" − Silesia Transport.
szczecinek.trasownik.net
Komunikacja Miejska w Szczecinku − Rozkłady jazdy
http://www.szczecinek.trasownik.net/start-004_20150101-1.html
Wybierz przystanek z listy, aby wyświetlić rozkład jazdy ». Zobacz przebieg linii na mapie. Harcerska (Słowianka) - Bugno (Elda). Pilska /Urząd Gminy I. Jana Pawła II /Szafera. Jana Pawła II /Podwale. Powstańców Wlkp. /3 Maja. Pilska /Urząd Gminy II. Rozkład jazdy ważny od: 01.01.2015. 2016 Komunikacja Miejska w Szczecinku − Silesia Transport.
gryf.trasownik.net
Przewozy Autobusowe "Gryf" − Rozkłady jazdy
http://www.gryf.trasownik.net/linia-3.html
Wybierz przystanek z listy, aby wyświetlić rozkład jazdy ». Zobacz przebieg linii na mapie. Pobierz rozkład jazdy w formacie PDF. Kartuzy - Kiełpino - Kamela - Nowa Wieś Przywidzka. Kierunek: Nowa Wieś Przywidzka. Egiertowo, Stacja paliw. Egiertowo, Droga Przywidzka. Kierunek: Kartuzy, Dworzec. Egiertowo, Droga Przywidzka. Egiertowo, Stacja paliw. Rozkład jazdy ważny od: 01.10.2015. 2017 Przewozy Autobusowe "Gryf" − Silesia Transport.
gryf.trasownik.net
Przewozy Autobusowe "Gryf" − Rozkłady jazdy
http://www.gryf.trasownik.net/linia-14.html
Wybierz przystanek z listy, aby wyświetlić rozkład jazdy ». Zobacz przebieg linii na mapie. Pobierz rozkład jazdy w formacie PDF. Kartuzy - Sierakowice - Mściszewice / Sulęczyno. Kartuzy, Wzgórze Wolności. Mojusz, Stacja Kolejowa. Sierakowice, Wygoda Sierakowska. Puzdrowo, Puzdrowski Młyn. Puzdrowo, Puzdrowski Młyn. Tuchlino, Karłowo II. Sulęczyno, al. Zwycięstwa. Kistowo, Kistówko - Wybudowanie. Kistowo, Kistówko II. Kistowo, Kistówko II. Kistowo, Kistówko - Wybudowanie. Sulęczyno, Os. Łąckowo.
gryf.trasownik.net
Przewozy Autobusowe "Gryf" − Rozkłady jazdy
http://www.gryf.trasownik.net/linia-810.html
Wybierz przystanek z listy, aby wyświetlić rozkład jazdy ». Zobacz przebieg linii na mapie. Pobierz rozkład jazdy w formacie PDF. Kartuzy - Przodkowo - Pępowo - Gdańsk. Kierunek: Gdańsk, Wrzeszcz PKP. Przodkowo, Urząd Gminy. Przodkowo, Na Skarpie. Pępowo, Słoneczny Stok. Gdańsk, Ogródki Działk. Rębiechowo. Gdańsk, Złota Karczma. Gdańsk, Galeria Bałtycka. Gdańsk, Jaśkowa Dolina. Gdańsk, Teatr Miniatura/Radio Gdańsk. Gdańsk, Opera Bałtycka. Gdańsk, Uniwersytet Medyczny. Gdańsk, Dworzec PKS.
gryf.trasownik.net
Przewozy Autobusowe "Gryf" − Rozkłady jazdy
http://www.gryf.trasownik.net/linia-13.html
Wybierz przystanek z listy, aby wyświetlić rozkład jazdy ». Zobacz przebieg linii na mapie. Pobierz rozkład jazdy w formacie PDF. Kierunek: Kartuzy, Dworzec. Kartuzy, Os. Wybickiego. Brodnica Górna, Grzebieniec. Brodnica Górna, Złota Góra. Brodnica Górna, Wybudowanie. Przewóz, Czapielski Młyn. Zgorzałe, Ośrodek Wypoczynkowy. Zgorzałe, Wybudowanie I. Stężyca, Urząd Gminy. Gołubie, Dworzec Kolejowy. Gołubie, Na Szlaku. Szymbark, Szczyt Wieżyca II. Wieżyca, Uniwersytet Kaszubski. Wieżyca, Dworzec Kolejowy.
gryf.trasownik.net
Przewozy Autobusowe "Gryf" − Rozkłady jazdy
http://www.gryf.trasownik.net/linia-806.html
Wybierz przystanek z listy, aby wyświetlić rozkład jazdy ». Zobacz przebieg linii na mapie. Pobierz rozkład jazdy w formacie PDF. Kartuzy - Żukowo - Babi Dół - Żukowo - Kartuzy. Kierunek: Kartuzy, Dworzec. Żukowo, Urząd Gminy. Babi Dół, Skrzyżowanie I. Babi Dół, Skrzyżowanie II. Skrzeszewo, Piaski - Kolonia. Skrzeszewo, Piaski - Kolonia. Babi Dół, Skrzyżowanie II. Babi Dół, Skrzyżowanie I. Żukowo, Urząd Gminy. Rozkład jazdy ważny od: 01.10.2016.
mzkopole.pl
Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. − Rozkłady jazdy
http://www.mzkopole.pl/rozklady/przystanki.html
Strona główna MZK Opole. Strefa I – linie miejskie. Strefa II – linie miejskie pozamiejskie. 1 Maja - Dworzec Główny. 1 Maja - Kasprowicza. 1 Maja - Katowicka. 1 Maja - Plebiscytowa. 1 Maja - Szkoła. 1 Maja - szkoła (pętla). Al Przyjaźni - Pętla. Aleja Solidarności - Koszalińska. Armii Krajowej - Fabryczna. Armii Krajowej - Katowicka. Chmielowice - przejazd kolejowy. Chróścina Opolska - Centrum. Chróścina Opolska - Szkoła. Chróścina Opolska - Wieś. Częstochowska - Działki Pętla. Książąt Opolskich - Rondo.